banner fiskars2

Vpis

Občinska uprava v Trnovski vasi ima novo direktorico

Nova direktorica naše občinske uprave, Meta Majnik Krajnc. Foto: Aleksandra Papež Nova direktorica naše občinske uprave, Meta Majnik Krajnc. Foto: Aleksandra Papež

Delovno mesto direktorice občinske uprave Občine Trnovska vas je v sredini maja letos zasedla Meta Majnik Krajnc, univerzitetna diplomirana pravnica, ki prihaja iz občine Hajdina, natančneje Gerečje vasi.

»Po gimnaziji sem se vpisala na pravno fakulteto, teden dni po diplomi pa sem se že zaposlila v odvetniški pisarni svojega očeta, kjer sem nabirala prve izkušnje. Nato sem službovala kot pravnica v podjetju Javne službe Ptuj ter kot pravnica Komunalnega podjetja Ptuj, kjer sem se srečala tudi z ekonomskimi platmi svojega dela.« pove Krajnc Majnikova. »Po prvem razgovoru so me povabili še na enega, kjer smo podrobneje spregovorili o vsebinah in področjih dela.« Po prvih dneh službovanja v naši občinski upravi pravi, da se tukaj počuti sprejeto, da so sodelavci prijazni ter odprti in sproščeni. »Prepričana sem, da bomo dobro sodelovali. Trnovsko vas sicer poznam že od prej, saj sem pred leti nekaj časa živela v neposredni bližini.«

Prosti čas rada preživi na rokometnem igrišču, saj je vse do študija rokomet tudi redno trenirala ter z Rokometnim klubom Ptuj igrala v prvi slovenski rokometni ligi. Danes pa je vodja Rokometnega društva Veteranke Ptuj. Ob delu in rekreaciji pa ji največ pomeni družina.

»Prizadevala si bom za učinkovito vodenje občinske uprave še naprej, z željo, da bomo kot ekipa dober servis za naše občane. Želim si dobrega sodelovanja z županom in občinskim svetom, saj bomo le s skupnimi močmi prispevali k razvoju naše občine.«

Nazadnje urejeno: torek, 13 junij 2023 18:20